TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Varianty Neera kúry podle konstitučního typu v ájurvédě

Jeden ze způsobů, jak vybrat vhodnou variantu Neera detox kúry, je podle konstituce, jak ji vnímá tradiční ájurvéda, tisíciletími osvědčený léčebný systém z Indie. Zde najdete test, kde si určíte svou konstituci: 

Test konstituce podle ájurvédy

  • Neera komplet program na 7 dní - naše nejdoporučovanější verze vhodná v podstatě pro každého. Balení obsahuje 1 litr Neera sirupu, kayenský pepř, Pippali, Bioinformační bylinnou tinkturu, epsomskou sůl a tablety Triphala Plus. ZDE najdete postup pro kompletní vyváženou detoxikaci.
                                                    neera-komplet.jpg

Podle konstituce:

  • 3 dny:  Krátká verze ideální pro konstituční typ Vata. Také výborná pro vyzkoušení, jak na vás Neera kúra působí.
  • 7 dní:  Ideální pro typ Pitta. Pokud váháte, kterou verzi zvolit, je sedmidenní kúra vždy dobrou volbou.
  • 10 dní: Tradičně doporučovaná verze Neera kúry. Nejideálnější pro typ Kapha. Pokud je vaším cílem zhubnout, je tato verze pro vás nejvhodnější. ZDE najdete tipy, jak si váhu po skončení kúry udržet.

Další varianty:

  • 13 dní: Prodloužená verze vhodná pro každého, kdo chce hlubší pročištění a maximální výsledek.
  • Jednou týdně: Výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Vyberte si kterýkoli den v týdnu a v tento den pijte pouze nápoj Neera. Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více. Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy. Na šest týdnů vám bohatě vystačí 1 litr Neera sirupu.
  • Relax: Nápojem Neera nahraďte večeři. Tento způsob prodlouží přirozenou dobu na očistu – noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější. Budete-li to provádět celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také středně velkého snížení váhy. Na měsíc užívání vám bohatě vystačí 1,5 litru Neera sirupu.
  • Neera Master Program: Ideální detoxikační program, kombinující verzi „Jednou týdně“ s dvojím opakováním 10denní kúry za rok. Lidé, kteří kúru provádějí pravidelně a po delší dobu, pociťují zázračný účinek na své fyzické, mentální i duchovní zdraví.


Dále je pro výběr varianty důležité vzít v úvahu svůj momentální fyzický i psychický stav, životní styl a možnost vytvoření si prostoru během detoxu pro sebe. Většinou platí, že čím větší stres, tím kratší kúru, nebo snazší verzi, je vhodné vybrat. Čím větší možnost prostoru věnovat se sobě, tím delší detox je vhodný. To neznamená, že nemůžete být během kúry aktivní!