TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Neera detox kúra jeden den v týdnu

Potřebujete: 1 litr Neera sirup, Doplněk Neera, tablety Triphala Plus, epsomská sůl 450g, kayenský pepř případně Pippali, cca 20 citrónů (nebo cca 30 limetek) a 7 lžiček mořské soli

    neera-komplet-7dny.jpg   lemontwins_2374708.jpg lžička soli.jpg

Výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Vyberte si kterýkoli den v týdnu a v tento den pijte pouze nápoj Neera. Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více. Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy. Na šest týdnů vám bohatě vystačí 1 litr Neera sirupu.

Začněte tabletami Triphala Plus, 2 tablety zapít teplou vodou večer před spaním.

Po týdnu začněte s jednodenními půsty s Neera nápojem. Večer před detoxikačním dnem si dejte jen velmi lehkou večeři nejpozději do sedmé hodiny večer.

Detoxikační den je postup následující:

  1. Ráno jako první sklenka teplé slané vody - lžička kuchyňské soli do cca 2dcl teplé vody - vypít.
  2. Zacvičit si  cviky pro vyprazdňování
  3. Namíchat Nápoj Neera do práce: 1dcl Neera sirupu s Doplňkem, 1dcl čerstvě vymačkané citronové šťávy, špetička kayenského pepře, zředit vodou například do 1,5l PET lahve. Nápoj můžete vodou libovolně ředit.
  4. Nápoj Neera popíjet průběžně. Prokládat pitím čisté vody. Můžete si dát též nějaký čaj neobsahující thein a NE ovocný pro změnu chuti. Slabý mátový čaj pomůže eliminovat případný zápach z úst.
  5. Odpoledne namíchat další várku Neera nápoje: 0,5dcl Neera sirupu s Doplňkem, 0,5dcl čerstvě vymačkané citronové šťávy, špetička kayenského pepře, zředit vodou libovolně, aby chutnalo.
  6. Před spaním zapít 2 tablety Triphala Plus.
Další dny se normálně můžete stravovat. Pokud chcete účinek jednodenního Neera detoxu podpořit, vynechte na šest týdnů veškeré maso a pšenici a zredukujte mléčné výrobky. Přidejte zeleninu, čerstvou i tepelně upravenou. Každé ráno si jako první dejte vždy sklenici teplé vody a zacvičte si cviky pro vyprazdňování

Doporučujeme přidat Laktobacily (doporučujeme nějaké kvalitní, které zaručují minimálně 100biliónů bakterií CFU na kapsli). Trávení se detoxikací pročistí, ale mikroflóru je potřeba obnovit, většina z nás ji má hodně zdecimovanou.

Kdykoli během tohoto detoxikačního programu si dejte koupel v epsomské soli, celý sáček 450g na jednu vanu. Tato koncentrace je detoxikační. Můžete přidat svou oblíbenou přírodní vonnou esenci.
                    vanaspa.jpg.jpg