TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Sedm zásad Neera Detox kúry

  1. Buďte inspirovaní. Připomínejte si všechny pozitivní důvody, pro které jste se rozhodli Neera kúru vyzkoušet. Pamatujte na to, že je to vaše volba a vy sklidíte plody.
  2. Buďte silní. Dodržujte pravidla kúry. Nejezte ani nepijte nic kromě Neera nápoje, doporučených čajů a vody. Příležitostně si můžete dát bylinkový čaj nebo ředěnou citrónovou šťávu, snažte se ale co nejvíce dodržovat dietu.
  3. Buďte praktičtí. Základem je odvést všechny škodliviny z těla. Pijte hodně  a navíc dostatek čisté vody. Používejte také Triphalu a slanou vodu.
  4. Buďte moudří. Po dobu kúry zůstaňte aktivní, fyzicky i mentálně. Zlehka, ale pravidelně cvičte, věnujte se svým koníčkům, objevujte nové obzory a bavte se!
  5. Buďte trpěliví. Vytrvejte a myslete na to, že kúra trvá pouhých deset dní! Odolejte pokušení jíst pevnou potravu a držte se diety. Stojí to za to.
  6. Buďte opatrní. Po skončení kúry si dopřejte měkké přistání a k normálnímu stravovacímu režimu se vracejte po krůčkách. Pozorně se řiďte uvedenými radami.
  7. Buďte veselí. Udržujte si dobrou náladu. Každý potřebuje společnost, buďte tedy dobrými společníky. Vaše radost prozáří svět okolo vás!

Hlavní výzva diety je mentální. Protože jsme natolik zvyklí jíst kdykoli a cokoli chceme, představa disciplíny výhradně tekuté diety může být poněkud děsivá. Nezapomeňte ale, že kdykoli pocítíte hlad, utišíte ho Nápojem NEERA®. A myslete také na to, že jakmile kúra skončí, budete se moci vrátit zpět k běžnému jídlu.

Zjistíte také, že během diety získáte spoustu času navíc. Získáváním jídla, jeho přípravou a samotným jídlem strávíme běžně velkou část dne. Příprava Neera nápoje je naproti tomu velmi jednoduchá. Kolikrát jste si jen přáli mít víc času? Vaše přání se konečně splnilo. Využijte toho! Dokončete vlekoucí se práce ve svém bytě, jděte na procházku, vychutnejte si západ slunce, zavolejte svým starým přátelům... Cokoli děláte, dělejte s radostí. Myslete na to, že pozitivní a zdravý mentální pohled na život je pro vaše zdraví důležitější, než odplavení všech toxinů.