TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Martina Bechyňová

Blondieverse.jpg Česká módní blogerka Martina Bechyňová, jejíž blonďatý vesmír se točí nejen kolem kvalitních fotografií a chytlavých článků s velkou porcí nadhledu, se také svěřila s vlastní zkušeností s Neera Detox kúrou:

Tento článek byl docela žádaný, a tak věřím, že bude pro spoustu z vás užitečný. Jak možná víte, nedávno jsem absolvovala detoxikační kúru Neera. Mé důvody k takovému kroku byly jednoduché - už dlouho jsem si připadala vyšťavená, nafouklá, bez energie, navíc jsem špatně spala a zhoršila se mi pleť. Dozvěděla jsem se o ní, když jsem jednou na chatě tlachala s Davidovo prarodiči - řekli mi známém, který zkusil Neera detox a byl naprosto nadšený. Začala jsem si vyhledávat informace, sledovat recenze na Youtube a číst si zkušenosti ostatních lidí. Většina z nich byla kladná, a tak jsem se rozhodla otestovat, jestli je to opravdu takový zázrak... 

Tereza Kostková

tereza-kostkova.jpg Rozhovor s herečkou a moderátorkou Terezou Kostkovou v časopise Marianne, únor 2014:

...Co vám zabírá, když potřebujete rychle shodit pár kilo?

Jdu dříve spát a zintenzivním aerobní cvičení na úkor toho posilovacího. Když ale potřebuji opravdu rychle "splasknout", sáhnu po pitné detoxikační kúře Neera detox, ta funguje skvěle. Nikdy klasicky nehladovím, ale nahradím pitnou kúrou třeba jedno jídlo denně, nejlépe to večerní. A hned se ručička na váze rychleji pohne.

Gabriela Filippi

Herečka, moderátorka a tvůrce Léčivého divadla Gabriela Filippi vypráví o svých zkušenostech s půsty:

Gabriela.jpg Očistné půsty patří k józe, ale nejsou podmínkou. Upřímně: zpočátku bylo mojí motivací hubnutí. V kadeřnictví jsem zaslechla, jak si ženy povídají o hubnoucím přípravku Neera detox, a tak jsem to šla vyzkoušet. S ním je možné se bez problémů postit i 21 dnů, já zkoušela patnáct. Tělo v této době získává energii z javorovo- palmového sirupu, takže se nikdo nemusí bát, že zkolabuje. 

První dny mě bolela hlava, pak mě honila mlsná všeho druhu, ale asi po pěti dnech začala změna. Začalo mě to bavit, protože jsem přestala bojovat. Měla jsem hodně energie a spala minimálně, protože se tělo nevysilovalo zpracováváním potravy. Bylo mi lehce a krásně a zažívala jsem euforii. Pak nastal okamžik, kdy mi bylo líto vrátit se zase k jídlu, protože jemněhmotný svět se při půstu otevírá daleko snáz a smysly jsou bystřejší. 

Důležité je vracet se ke stravě opatrně, aby si člověk zbytečně neublížil. Zatím ale ještě nejsem takový borec jako Henri Monfort, který se živí pouze pránou, a tak někdy klidně zajdu i do cukrárny.

Simona Krainová

Simona.jpg

Ve věku, kdy si modelky už dávno užívají zaslouženého „důchodu“, je Simona Krainová (40) na vrcholu. Jak se udržuje ve formě? Má nějaké tajné tipy na krásu a štíhlou postavu? A proč si pochvaluje mateřství na prahu čtyřicítky? 

Za svou kariéru přišla modelka na různé triky, jak rozproudit metabolismus a vyčistit tělo. „Jednou do roka praktikuju detoxikační kúru. Člověk musí nějakou dobu popíjet speciální směs z mízy jihoasijské palmy a kanadského javorového sirupu, kajenského pepře a dalších přísad," říká Simona. Přečtěte si článek Jiřího Čeladníka na Super.cz.

Detox podle Venduly Svobodové

Vendula.jpg

Pročišťující kúru za pomoci neera nektaru zná kdekdo. Pravidelně si tímto způsobem dává dohromady své tělo po porodu Simona Krainová a pije ho také Vendula Svobodová. Redaktorka Andrea Ježková se do desetidenní očisty pustila též a podělí se s vámi o své dojmy. Celý článek najdete byl publikován na iGlanc, který již bohužel ale neexistuje.

Olga Šafaříková

Osobní příběh tvořivé ženy, která se v současnosti stala tváří produktu Neera Detox:

oli_bila.jpg Bylo mi pětatřicet, u nohou, na rukou, za krkem dvě malé děti, které chtějí vše hned okamžitě tady a teď, muž věčně na cestách, babičky daleko a na telefonu stejně vytížené kamarádky jako jsem já sama. Probdělé noci nad nemocnými dětmi, kolotoč každodenních povinnosti, většina nás maminek to velmi dobře zná. Najednou to přišlo. Angína, únava a tělo vyčerpané stresem, napadeno dětskými bacily a viry, jež přináší zimní období, tělo vypovědělo službu. Vysoké horečky donutily mne ulehnout na lůžko a přišla hned dvoje silná antibiotika za sebou.

Ještě téhož roku na jaře však došlo k zásadnímu zlomu v mém životě. Koupili jsme domeček na vysněném místě za Prahou a já se začala pomalu seznamovat s tamními obyvateli. Krásná a usměvavá paní Alenka, plná energie, restaurátorka starého nábytku, bylinkářka a člověk přírodní medicíně zcela nakloněný, pronesla při našem hovoru pro mě zásadní otázku: „Jsi pořád unavená? Oslabená imunita? To chce celkovou očistu těla! Normálně detox! Znáš Neeru?“ Otazník v mých očích ji vybídl k tomu, aby mi jaksi vysvětlila, o co vlastně jde...

A tak jsem si našla stránky, kde se o sirupu podrobně píše a objednala ho. Mé všetečné dotazy zodpověděl pro mě tehdy ještě neznámý, ale velmi klidný a příjemný hlas Jarmilky Suvelee Švadlenkové.

Ruce se mi chvěly při prvním míchání onoho zázračného lektvaru, netušila jsem, co přijde...

 1. den detoxu
  • Nic zvláštního se neděje, místo kousnutí do čehokoli popíjím namíchaný chuťové dobrý nápoj. Žádný hlad nepociťuji.
 2. den
  • Ranní vyprazdňování trvá poněkud déle než obvykle, což mě nepřekvapuje, dělám přece něco pro své tělo.Odpoledne kolem 16.h přichází pocit hladu...hmm...opět vypiji namíchanou dávku sirupu, zapiji vodou, pocit hladu nepřestává. Berličkou je mi zakoupené psyllium - obilovina, jež se po smíchání s vodou změní v gelovou hmotu a žaludek mi zaplní. Dobře. Hlad je utišen.
 3. den
  • Ranní vyprazdňování je jen v podobě moči, žádná stolice, avšak váha již ukazuje úbytek 1,5 kg. Přichází silná bolest hlavy, jazyk získává bílý povlak. Hurá, kůra funguje! Toxiny se uvolňují, skutečně je to tak! Odpoledne opět přichází hlad, míchám psyllium, tentokrát do něj přidávám pár kapek citronu, jinak to nedám, nemá to žádnou chuť. Silná únava, musím si na dvě hodiny odpočinout. Skvěle. Pomáhá to, bolest hlavy polevuje.
 4. den
  • Ranní vyprazdňování opět jen v podobě moči, váha přináší dalších 500 g úbytku. Jen se odplavujte toxiny! Opět silná bolest hlavy. No jo, detox není legrace. Bílý povlak na jazyku je stále silnější. Odpoledne se však žádný pocit hladu nedostavuje. Psyllia dnes netřeba.
 5. den
  • Dnes přichází trocha stolice, úbytek váhy k dnešnímu dni čítá 2,5 kg. Hlava mě stále bolí, ale vydržím to. Zřejmě mám skutečně hodně zakyselený organismus, však také v poslední době dostal nechutnou dávku antibiotik. A co teprve za uplynulých 35 let? Brr...
 6. den
  • Z těla odchází toxiny pouze formou moči. Bolest hlavy trvá, začínám si zvykat. Nepociťuji žádný hlad, začíná mi být nějak lehčeji, dokonce nejsem ani moc unavená. Váha přes noc klesla o celé další kilo. Pociťuji chlad a zimu. Ze skříně tahám svetr pro zahřátí. Jak by ne, tučky ubývají, za odměnu večer si dopřávám jemný mátový čaj před spaním.
 7. den
  • Už týden nekoušu. Bolest hlavy se zmírňuje, žádný pocit hladu nepociťuji. Lidé na ulici mi připadají trochu divní, protože všichni něco koušou. A já? Nic...nemám hlad. Dnes se nebudu vážit, nechám vše plynout.
 8. den
  • Opět se objevuje trocha stolice, spíše to tak nelze nazvat, jsou to zřejmě tekuté nánosy odplavující se ze střevních stěn. Začíná mě to nesmírně bavit. Bolest hlavy konečně ustupuje, bílý povlak na jazyku se mění ve žlutý. Začínám se budit kolem páté hodiny ráno a jsem připravena fungovat. Cítím se lehce, ani dnes se nebudu vážit, nepotřebuji to vědět, už dnes obleču kalhoty o konfekční velikost menší než jsem měla.
 9. den
  • Dnes váha ukazuje celkový úbytek 6 kg. Krásné. Jsem usměvavá, plná energie a mám pocit, že vnímám věci mnohem citlivěji, než kdy předtím. Vnímám i ty nejjemnější vibrace kolem sebe, otevírá se jemnocitný svět.
 10. den
  • Neuvěřitelné. Dnes kúra končí. Až mě to mrzí. Váha odebrala ještě další 2 kg. Připadám si jako v jiném světě, jako v jiném těle. Za deset dnů jsem lehčí o 8 kg. Cože? 8 kg odpadů? To všechno jsem nosila na sobě? Proč? Zvykám si na sebe. Jsem neuvěřitelně čilá, mám chuť skoro létat. Vypnutá zářivá pleť, jasné oči, vlasy a nehty se zpevnily, zpevněná kůže.

Když jsem se pak přišla po kúře Alence ukázat, pochvalně se usmála! „No vidíš, jak jsi šikovná!“

Od té doby nemohu jinak, jak Neera Detox kúru doporučit. Vyprávěla jsem nadšeně o Neeře, všude kam jsem přišla. Vždy jsem k tomu totiž byla vyzvána. Každý zaznamenal mou proměnu a chtěl vědět, jak jsem to dokázala. A netrvalo to ani půl roku a mé hlásání se dostalo až k samotné majitelce firmy Dar z přírody s.r.o., která je výhradním dovozcem sirupu Neera detox do České republiky. Vzájemné setkání bylo tak milé, že jsme se domluvily na spolupráci a já si dosud neznámý hlas z telefonu mohla konečně přiřadit ke krásné osobě. Následně jsem přijala i nabídku nafotit promo právě pro tento produkt. Beru ho jako své třetí dítě. Je to produkt, kterému skutečně věřím!

Dnes mám za sebou již pátou detoxikační kúru a cítím se skvěle. Dávám i dny s našimi klienty, když mě žádají o podporu při svých začátcích s očistou těla. Pomáhám jim překonávat strach a obavy, že nebudou „kousat“, protože v době detoxu vlastně potravu přijímáme, ale pouze v tekuté formě. Takto dostáváme do těla minerály a stopové prvky, které nám tam chybí. Neera je chytrý sirup... Uvádím, vždy s úsměvem, když tento produkt představuji veřejnosti.

Věřme, že budeme-li pečovat o svou tělesnou schránku stejně dobře, jako gruntujeme svá obydlí, budeme zdraví, vitální a nebudou nás zatěžovat žádná vážná onemocnění. Možná dokážeme opravdu velké věci! Staneme se tak vzorem nejen sami pro sebe, ale i pro své děti a děti našich dětí. Co si přát více?

Držím Vám palce!
Vaše Olí - především žena a milující máma

Ashleigh Francis

Inspirativní příběh Miss Australia 2010:

Ashleigh.jpg Od malička jsem vždycky chtěla ze sebe dostat to nejlepší, ať už to byly koncerty, představení nebo sport.
Nikdy jsem si nemyslela, že se stanu "královnou krásy", protože jsem měla v životě mnoho komplikací. Nikdy jsem si nemyslela, že si budu natolik věřit, že dosáhnu takové úžasné pocty.

Během dospívání jsem měla silné astma a ekzém. Když mi bylo 10 let, vytratil se mi z pokožky na mnoho let pigment. Pigmentaci pokožky jsem získala zpět až přírodními terapiemi. Když mi bylo 16 let, lékaři zjistili, že mám v levém prsu čtyřcentimetrový nádor, který museli okamžitě vyříznout. Musela jsem čelit mnohým zdravotním obtížím, které mi snižovaly sebevědomí, ale silou vůle a odhodláním jsem ze sebe dostala to nejlepší, co se dalo.

Jelikož můj otec utrpěl mozkové aneuryzma, byla jsem před vstupem na Miss World Australia psychicky velmi vyčerpaná. Určitě si umíte představit to napětí v mysli, těle a duši když je někdo z rodiny nemocný.

Na soutěž Miss World Australia jsem však šla proto, že jsem chtěla být vzorem pro ženy. Chtěla jsem povzbudit všechny ženy, aby byly co nejlepší a věděli, že všechno je možné, pokud se do toho úplně vložíte.

Soutěž Miss World Australia trvala osm intenzivních měsíců. Zahrnovala mnoho interview, charitativních projektů, hodnocení talentu a potom kolo Nového Jižního Walesu (New South Wales) a národní finále v srpnu 2010.

Bylo to těžké fyzicky i psychicky. Během soutěže jsem měla operaci pro odstranění nádoru, starala jsem se o otce, který měl mozkové aneuryzma. Moje mysl a koncentrace dostávali zabrat. Začínala jsem cítit, že mi chybí energie. Soutěž krásy Miss World Australia byla vskutku těžkou úlohou.

Věděla jsem, že potrebuji vypadat a cítit se co nejlépe, a tak jsem si vzala na pomoc NEERA® Detox. Neera Detox mi skutečně pomohla dosáhnout mého cíle stát se tou nejlepší, jak jen to bylo možné. Nejenže jsem výborně vypadala, ale také jsem se cítila čerstvá, energizovaná, sebevědomá a mladší.

Na národním finále Miss World Australia jsme měli čtyřdenní hodnocení. Přes 4 dny hodnotili náš talent, sportovní zdatnost, zdravý vzhled těla, způsob vyjadřování, naši vyrovnanost, prezentaci večerních šatů a "vnitřní krásu".

Neera Detox mi velmi pomohla k výbornému výkonu v hodnocených kolech soutěže Miss World Australia. Ve sportovním kole jsem byla rychlá a pohotová. V talentovém kole jsem tancovala celým srdcem a přineslo mi to cenu talentu Nového jižního Walesu (New South Wales). V kole zdravého vzhledu těla tomu nebylo jinak, cítila jsem se úžasně. Cítila jsem se sebejistě před diváky i porotu.

Mnohé z ostatních soutěžících mi říkali, jak skvěle vypadá moje pokožka ... že jsem zářila, a nemohli pochopit, odkud jsem brala tolik energie, zvlášť když jsme začínali brzy ráno - ale já jsem jim své tajemství neprozradila!

Vnitřní krása – to je velmi silné motto. Tyto dvě slova nutí lidi, aby sa zamysleli nad sebou a nad svým každodenním životem. V dnešní společnosti, která je tolik zaměřaná na vnější vzhled, tyto slova označují nejen nesobeckost, která sa většinou spojuje s běžným názorem společnosti na krásu, ale vyjadřují také to, že bez ohledu na to, jak malý či velký je náš cíl, pravá krása přichází z našeho nitra.

Jsem aktivní, energická a zdravá žena. Když nemám povinnosti týkající se Miss Australia, najdete mě cvičit v posilovně, pospíchat na kurz energického tance, nebo se smát s přáteli na pláži. Rychlé životní tempo ode mě stále vyžaduje být nejlepší v každé situaci. Neera Detox se velmi dobře hodí k mému životnímu stylu. Pomáhá mi zůstat zdravou, štíhlou a plnou energie v náročných chvílích.

Takže, milé dámy, zde se s vámi dělím o svoje tajemství úspěchu. Neera Detox vám umožní být tak skvělou, jak se jen dá!