TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Praktické rady

Představa zdržení se veškeré pevné stravy může být vyzývající, ale dodržujete-li kúru tak, jak je uvedeno, budete překvapeni, jak snadné to je. Projděte si následující užitečné rady a Časté dotazy a najděte odpovědi na své otázky.

  • Držíte-li kúru poprvé, stojí za úvahu začít třídenní variantou. Dosáhnete výsledků, které uvidíte i ucítíte a tento program není tak náročný.
  • Máte-li starost, že více dní v kuse jen o tekuté stravě nevydržíte, můžete vyzkoušet i kratší varianty, jako Jednou týdně nebo Relax.
  • Nejlepší čas pro započetí kúry je tehdy, kdy nemáte žádné společenské akce, jako např. schůzku na obědě nebo večeři nebo rodinnou oslavu.
  • Délka kúry se počítá na 24 hodinové úseky. Jednodenní Neera kúra začínající v sobotu v 8 h. ráno bude tedy končit v 8 h. ráno v neděli.
  • Pijte alespoň 2 l čisté vody denně navíc k nápoji Neera, abyste předešli bolesti hlavy, těla a dalším příznakům očisty. Také vás to udrží dostatečně hydratované a budete mít větší pocit plnosti.
  • Masírujte celé tělo nasucho kartáčem z přírodních chlupů nebo z lufy. Podpoříte tím proudění lymfy, a tím se uvolní toxiny uložené v tukových polštářích pod kůží. Masírujte od chodidel nahoru a směrem k srdci. Můžete provést též masáž na otevření lymfatických cest podle tohoto návodu zde.
  • Je zvlášť vhodné začít kúru na noc s posledním jídlem mezi 3. a 4. hodinou odpoledne. Dejte si trochu nápoje Neera večer před spaním. Tímto způsobem prospíte první část detoxikace.
  • Pokud pracujete, je velmi užitečné, začnete-li kúru na víkend. Tímto způsobem půjdete již do práce v pondělí osvěžení, neboť většinou třetí den kúry se člověk již cítí lépe a lehčeji.
  • Dejte si relaxační masáž, koupel nebo saunu na uvolnění bolestí svalů.
  • Je v pořádku, pokud přerušíte kúru předčasně. Stane-li se vám to, dejte si přestávku a pamatujte, že je vždy čas znovu začít, až bude ta správná chvíle.

BRANÍ LÉKŮ BĚHEM KÚRY

Pokud vám lékař nedoporučí jinak, pokračujte s užíváním léků i během kúry. Její účinnost se tím sice sníží, ale i tak si váš zažívací systém odpočine a tělo se vyčistí.

Masáže

Během Neera kúry velice účinně podpoříte detoxikaci masáží. Zároveň dopřejete tělu péči, kterou jinak dostane v podobě jídla. Velmi často nám jídlo přináší kromě fyzické výživy též emocionální uspokojení, které tak může během Neera kúry chybět. Masáž je ideální způsob, jak tento deficit doplnit, zvláště pokud se během dne dostanete do stresových situací. Detoxikační účinek zvláště posílí kvalitní, ručně prováděná lymfatická masáža reflexní terapie. Emočně a energeticky zase nasytí aromaterapeutická masáž.