TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Nápoj Neera

Základní návod pro namíchání dvou litrů Neera nápoje:

1,5dcl Neera sirupu
1,5dcl čerstvě vymačkané citrónové šťávy
špetka kayenského pepře
1,7l čisté vody

Postup míchání nápoje:

Neera sirup, pak kayenský pepř - ten zalít citrónovou šťávou (lépe se z něj uvolní žádané látky a nebude plavat na povrchu a dráždit ke kašli) a nakonec doplnit vodou. Množství citrónové šťávy i vody si můžete upravovat podle chuti tak, aby Vám nápoj chutnal. V chladných dnech je lepší vlažná až teplá voda.


Základní složky nápoje Neera


Neera přírodní stromový sirup

Přírodní stromový sirup Neera je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga, kokosové palmy, palmy nipah a palmy kitul a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmové sirupy zajišťují bohatý přísun minerálů a stopových prvků.


Citrónová šťáva

Citrónová šťáva je po tisíciletí používaná pro své léčebné účinky. Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. Citrónová šťáva je také zdrojem velkého množství antioxidantů, vitamínu C a enzymů.


Kayenský pepř

Kayenský pepř je významný metabolizant. Zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy.


Čistá voda

Voda je velmi důležitou součástí Nápoje Neera. Dopravuje všechny výživné látky do organismu a poté odplavuje uvolněné toxiny. Voda je nositelem informace. S vodou můžete kouzlit, jelikož velmi snadno přebírá informaci, která je do ní vložena a předává ji našemu organismu.


Další volitelné složky pro Neera detox kúru


Bioinformační bylinná tinktura

Bioinformační bylinná tinktura je speciálně připravený český bylinný extrakt. Extrakt je určen pro použití pouze s produktem Neera. Má za úkol zlepšit prostředí v trávicím traktu pro náš přátelský mikrobiom, takže se hodí například zvláště pokud máte nejrůznější zažívací obtíže nebo jste užívali antibiotika.

Neera Detox kúra ve spojení s Bioinformační bylinnou tinkturou pomáhá rovněž s velkým problémem dneška, s tzv. "Pšeničným břichem". Pšeničné břicho vzniká usazováním balastního tuku v oblasti břicha, zadku, stehen a brady kvůli konzumaci přešlechtěné nebo geneticky modifikované pšenice. Náš organizmus takovou pšenici neumí strávit, vyprodukuje toxiny, které obalí balastním tukem a uloží je převážně okolo břicha.

Extrakt je vyroben macerováním, luhováním a varem několika různých bylin po různou dobu a v různém množství a sledu. Pro firmu DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. vyrábí český výrobce Divine Way na základě Kvantové technologie pana Ing. Vladislava Trávníčka.

Použití:

Nalijete celou lahvičku do plechovky se sirupem Neera (20ml do 1litru, 10ml do 0,5litru) a následně připravíte Neera Nápoj dle obvyklého postupu.

Složení:

Chanca piedra nať, meduňka nať, ostropestřec, mariánský plod, řepík nať, voda z lázeňského pramene, lékařský líh.


Limetková šťáva

Citrónovou šťávu můžete nahradit šťávou z limetky. Je více alkalizující a vhodnější. Kvůli vysoké ceně jsou doporučovány citróny.


Pippali Dlouhý pepř

Speciální druh pepře zvaný dlouhý neboli Pippali.

Účinky podle ajurvédské medicíny:

  • mocně posiluje trávicí oheň Agní a dýchací soustavu
  • odstraňuje ámu (toxiny)
  • mléčný odvar může pomoct při chronických degenerativních plicních chorobách například astma
  • působí jako afrodiziakum
  • používá se při nemocech sleziny, zejména při zvětšení sleziny a bolestech břicha
  • vhodný je také při poruchách trávení, dodává chuť k jídlu
  • posiluje krvetvorbu, používá se u anémie i jiných krevních poruch
  • používá se na chronickou horečku
  • v kombinaci s medem pomáhá při kašli, dechových obtížích a horečce, chorobách srdce a posiluje a vitalizuje organismus

Způsob užití:

Při Neera detox kúře přidejte do nápoje až 1/2 lžičky dlouhého pepře.


Triphala

Triphala Plus Bio od Maharishi Ayurveda kombinuje nejlepší vlastnosti v nutričním doplňku s vysokou reputací. Triphala je výživná a podporuje formování Ojas, základní a nejjemnější energie v našem těle, kterou získáváme při narození a průběhu života ji postupně ztrácím, ale můžeme ji také znovu obnovovat. Ojas podporuje dlouhověkost, fyzickou sílu, atraktivní vzhled a štěstí. Zároveň redukuje "ámu" neboli nestrávené zbytky potravy, které se hromadí v těle ve formě toxinů a jedů. Extrakt z růže působí příznivě a harmonizačně na psychiku.

Při Neera detox kúře pomáhá rozhýbat střeva a vyloučit usazené zbytky v nich.


Epsomská sůl

Přibližně čtvrtý den kúry je vhodná doba na koupel s Epsomskou solí. Stačí 200g sáček na vanu. Hořčík v epsomské soli se pokožkou vstřebává do těla a působí relaxačně a detoxikačně.

Epsomskou sůl je možno použít i jako projímadlo, pokud nezafunguje ani Triphala ani cvičení a slaná voda. Pokud se ani druhý či třetí den nevyprázdníte, dejte si zarovnanou čajovou lžičku do teplé vody a ráno vypijte jako první. Počítejte s tím, že pravděpodobně pak nějakou dobu budete potřebovat mít toaletu při ruce ;) Použijte takto jednou, maximálně dvakrát.