TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Vznik, vývoj a současnost


Neera sirup

Neera detox kúra se vyvinula z tzv. „Citrónové diety“, kterou pro své pacienty vymyslel naturopat Stanley Burroughs ve 40.letech 20. století. Pomáhal s ní pacientům s žaludečními vředy a jinými trávicími problémy. 

Javorový sirup používaný v této dietě ale zdaleka neobsahuje dostatek minerálů a stopových prvků potřebných během Neera kúry. Je důležitý jako zdroj velmi dobře vstřebatelné glukózy, jejíž forma je téměř totožná s tou, která koluje v naší krvi.

Aby měl sirup vše potřebné a kúra byla skutečně harmonizující, hledalo několik lékařů zabývajících se ájurvédou a přírodní léčbou alternativu. Jako ideální se ukázaly palmové sirupy z jihovýchodní Asie, které ájurvédští lékaři na Sri Lance a v Indii využívají ve své praxi. Vytvořili tak Neera sirup, ideálně vyváženou směs javorového a čtyř druhů palmových sirupů.

V současnosti se přírodní stromový sirup Neera vyrábí ve Švýcarsku:
www.puris.ch


Bioinformační bylinná tinktura

V posledních letech se naše prostředí radikálně mění díky novým technologiím jako jsou internet, Wifi, mobilní signál, mikroplasty, léky, genetické inženýrství.....Za posledních dvacet let je změna tak veliká - bohužel k horšímu - že osvědčené metody přestávají fungovat, dokonce i takové, které fungovaly tisíce let (třeba jako čínská medicína). A jak víme, buňka reaguje na prostředí, o tom je epigenetika.

Proto jsme ve spolupráci s firmou Divine Way a značkou Via energia vyvinuli bioinformační bylinnou tinkturu, kterou je možné přidat přímo do Neera sirupu a tak během Neera kúry využít jeho potenciálu pro vyrovnání se s těmito negativními novodobými vlivy. 

Neera detox kúra je skvělá jako taková, Bioinformační bylinná tinktura je bonus, který můžete využít díky úžasným, velice chytrým českým vědcům, jako je pan inženýr Trávníček, který tyto bioinformační technologie vyvíjí. V tomto jsme ve světě jedineční a na to můžeme být hrdí.


Triphala a další složky kompletního balíčku Neera

Když jsme v roce 2009 začínali nabízet Neera detox kúru zde v Čechách v té době ještě pod firmou Madal Bal, vše jsme se o této jedinečné a geniální detoxikaci učili spolu s našimi zákazníky. Zpětné vazby vedly postupně naše kroky a vývoj. Kolem roku 2014 zde byla na návštěvě ájurvédská lékařka, která stála u zrodu Neera sirupu a celé Neera detox kúry, spolu s dalšími. Měli jsme možnost s ní konzultovat ideální nastavení průběhu detoxikace a dalších doplňků a z této komunikace vznikl Kompletní detoxikační balíček. Pak už jsme jen na základě zpětných vazeb přidali epsomskou sůl, protože nejčastějším problémem v průběhu Neera detox kúry je důkladné vyprázdnění obsahu střev. V původním receptu je čaj Senna, ne každému ale vyhovuje, může způsobovat křeče, jako mnohem vhodnější alternativu jsme tedy na radu zmíněné ájurvédské lékařky zvolili Triphalu. Samozřejmě ranní sklenka slané vody je stále nutná. Ale pokud nezafunguje Triphala, ani Senna, ani slaná voda, ani doporučené cvičení, lze použít epsomskou sůl. Více o jednotlivých složkách kompletního balíčku ZDE.