TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Praktické dechové cvičení

Zatímco se naše tělo čistí a detoxikuje, pročišťují se i naše myšlenky, naše mysl je klidnější a jasnější. Mnozí mají pocit nového života bez obav, strachů a úzkosti. Zde je jednoduché koncentrační/meditační cvičení, které můžete provádět během Neera detox kúry:

Vyhraďte si denně 10 minut, nejlépe ráno, než začnete svůj den. Najděte si místo, kde budete moci nerušeně usednout a cvičit. Třeba v rohu vašeho pokoje, přes který se nechodí. Vytvořte si na tomto místě čistou, posvátnou atmosféru. Použijte květiny, hořící svíčku, vonnou tyčinku. Můžete si pustit nějakou meditační hudbu. Nebo pokud vám to příležitost dovolí, najděte si nějaké krásné, tiché místo venku v přírodě. Pohodlně se posaďte na polštář nebo židli se vzpřímenou páteří, aby energie mohla volně proudit.

Zaměřte svou pozornost na dech – na každý nádech a každý výdech. Ciťte, že s nádechem do vás vstupuje mír a klid a s výdechem z vás odchází veškerý neklid a napětí. Po každém nádechu nechte pocit klidu a míru rozlít se po celém těle, do každé buňky. Postupně se váš dech stane tak klidným a tichým, že kdyby vám někdo dal nit před nos, ani by se nepohnula.

Jiný způsob: Pro soustředění mysli zaměřte svou pozornost na dech. Při nádechu pomalu počítejte do pěti, pak na dvě doby zadržte dech a na pět vydechněte. Mělo by to být pro vás příjemné, bez namáhání plic. Snažte se počítat pravidelně, rytmicky. Ciťte, že neexistuje nic jiného, než váš dech a počítání. V tu chvíli je to ta jediná věc, na které záleží. Pokud do vaší mysli vstoupí rušivé myšlenky, nechte je odejít a vraťte se ke cvičení. Po několika minutách počítání ciťte, že to, co nadechujete, není jen vzduch, ale skutečný mír. Představte si, že tento mír vstupuje přímo do hlubin vašeho srdce. A odtud se rozlévá do vašich myšlenek, pocitů a těla.

Stejným způsobem můžete nadechovat kteroukoli vlastnost potřebujete: čistotu, trpělivost, lásku, sílu, odpuštění, radost. Během Neera detox kúry cvičte nadechování čistoty. Představujte si, jak čistota plyne z vašeho srdce do celého těla, myšlenek, pocitů. Vědomě si představte, jak ze sebe vydechujete všechny toxiny a jsou nahrazeny zářivou energií, nadšením a radostí. Po skončení cvičení pomalu přesouvejte svou pozornost na své okolí a ještě chvilku nechte výsledky v klidu vstřebat do vašeho systému.