TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Neera detox kúra Relax - místo večeře

Potřebujete: 1 litr Neera sirup, Doplněk Neera, tablety Triphala Plus, epsomskou sůl 450g, kayenský pepř případně Pippali, cca 20 citrónů (nebo cca 30 limetek)

     neera-komplet-7dny.jpg   lemontwins_2374708.jpg   sklenice-vody.jpg

Nápojem Neera nahraďte večeři. Tento způsob prodlouží přirozenou dobu na očistu – noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější. Budete-li to provádět celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také středně velkého snížení váhy. 1 litr Neera sirupu vám vystačí na cca 26 dní.

Tento režim můžete držet jeden až dva měsíce.

Každý večer místo večeře si namíchejte jednu půllitrovou sklenici čerstvého Nápoje Neera:

  • 38 ml Neera sirupu s Doplňkem
  • špetka kayenského pepře (nebo Pippali)
  • 38 ml citrónové šťávy (nebo limetkové)
  • dolijte vodou do 0,5 l
Detoxikaci můžete podpořit tablelami Triphala Plus, každý večer zapít dvě tablety vlažnou vodou. Dále odlehčením stravy a pitným režimem.
Doporučujeme také přidat Laktobacily (kvalitní, které zaručují minimálně 20biliónů bakterií CFU na kapsli). Trávení se detoxikací pročistí, ale mikroflóru je potřeba obnovit, většina z nás ji má hodně zdecimovanou.
Každý den ráno během tohoto detoxikačního programu si dejte jako první sklenici teplé vody a zacvičte si cviky pro vyprazdňování.
Kdykoli během tohoto detoxikačního programu si dejte koupel v epsomské soli, celý sáček 450g na jednu vanu. Tato koncentrace je detoxikační. Můžete přidat svou oblíbenou přírodní vonnou esenci.
               vanaspa.jpg.jpg