TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou a na této stránce v chatovém okénku.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po 10 - 17h, Út, Čt, Pá 11 - 16h, St 11 - 19h

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Desetidenní Neera detox kúra

Potřebujete: 1,5 litr Neera sirup, Doplněk Neera, tablety Triphala Plus, epsomskou sůl 200g, kayenský pepř případně Pippali, cca 30 citrónů (nebo cca 40 limetek) a 10 lžiček mořské soli

     neera-komplet-10dni.jpg citróny.jpg lžička soli.jpg

Kúru začněte tabletami Triphala Plus - dvě kapsle zapít večer před spaním. Odlehčete stravu - co nejméně živočišných produktů, co nejvíce zeleniny, ovoce a zrnin (rýže, jáhly, pohanka, quinoa....). Takto pokračujte 14 dní.

Po 14 dnech vynechte veškerou pevnou stravu a začněte pít nápoj Neera, čistou vodu, bylinkové čaje a večer stále pokračujte před spaním s dvěma tabletami Triphala Plus. Ráno nezapomínejte na slanou vodu.

Dalších deset dní je postup následující:

  1. Ráno jako první sklenka teplé slané vody - lžička nejodované kuchyňské soli do cca 2dcl teplé vody - vypít.
  2. Zacvičit si  cviky pro vyprazdňování
  3. Namíchat Nápoj Neera do práce: 1dcl Neera sirupu s Doplňkem, 1dcl čerstvě vymačkané citronové šťávy, špetička kayenského pepře, zředit vodou například do 1,5l PET lahve. Nápoj můžete vodou libovolně ředit.
  4. Nápoj Neera popíjet průběžně. Prokládat pitím čisté vody. Můžete si dát též nějaký čaj neobsahující thein a NE ovocný pro změnu chuti. Slabý mátový čaj pomůže eliminovat případný zápach z úst.
  5. Odpoledne namíchat další várku Neera nápoje: 0,5dcl Neera sirupu s Doplňkem, 0,5dcl čerstvě vymačkané citronové šťávy, špetička kayenského pepře, zředit vodou libovolně, aby chutnalo.
  6. Před spaním zapít 2 tableta Triphala Plus.

Cca čtvrtý den si dejte koupel v epsomské soli - celé balení do jedné vany. Zrelaxujte. Můžete si přidat čistou levandulovou nebo jinou oblíbenou bylinnou esenci.

                                                 vanaspa.jpg.jpg

Můžete si vybrat mezi kayenským a dlouhým pepřem do Neera nápoje nebo je můžete střídat. Vyzkoušejte, co vám chutná a vyhovuje nejlépe.

Stejně tak můžete místo citrónové šťávy do Neera nápoje vyzkoušet šťávu limetkovou.

Neera sirup Vám vystačí na deset dní. Jedenáctý den si dejte čerstvě vymačkané ovocné nebo ovocnozeleninové šťávy. V chladném počasí si můžete uvařit zeleninovou polévku s trochou soli - hodně zeleniny, nejlépe kořenové, dobře uvařit a rozmixovat. Vychutnávejte chuť ovoce a zeleniny, vynechte všechny ochucovací prostředky. Stále pokračujte s tabletami Triphala  Plus před spaním.

Dvanáctý den opět to samé co osmý den a můžete v poledne přidat trochu rýže.

Třináctý den si již k obědu dejte vařenou zeleninu s rýží, k večeři můžete přidat již něco malého bílkovinného - trochu sýra, vajíčko, kousek libového masa apod a čerstvou zeleninu.

S tabletami Triphala Plus pokračujte večer před spaním až do spotřebování balení.

Od čtrnáctého dne již můžete začít normálně jíst. Doporučujeme přidat Laktobacily (doporučujeme nějaké kvalitní, které zaručují minimálně 20biliónů bakterií CFU na kapsli). Trávení se detoxikací pročistí, ale mikroflóru je potřeba obnovit, většina z nás ji má hodně zdecimovanou.