TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

O nás

Můžete se se mnou poradit o všem, co se týká Neera detox kúry, v Čechách mám nejvíce zkušeností již od roku 2009.


Jarmila Suvelee Švadlenková Jarmila Švadlenková – terapeut, kouč, poradenství k Neera detox kúře

Věnuji se provádění detoxikací Neera detox kúrou již od roku 2009, kdy jsem ji začala dovážet do Čech, tehdy ještě pod jinou firmou. Od té doby jsem získala s ní mnoho zkušeností od klientů, svých, od terapeutů, kteří s Neera kúrou pracují, i od lékařů a také od lékařky, která byla u zrodu Neera kúry. Mám základy čínské medicíny (studium na TCM Bohemia a u terapeuta Dušana Tomka z Brna), ájurvédy (kurzy u Petra Pletichy, spolupráce s Everest Ajurvéda s.r.o.) a prošla jsem tříletým celostním terapeutickým výcvikem MUDr. Soni Hájkové. Všechny tyto znalosti uplatňuji v poradenství při detoxikační kúře Neera.

Dále jsem prošla výcvikem Heart IQ small group facilitator u Christiana Pankhursta, kde jsem nahlédla do fungování komunit a skupinových dynamik, také jsem u něj prošla výcvikem koučování partnerů - nejmenší skupina jsou dva :). Zde jsem pochopila, jak funguje lidská psychika, traumata, emoce, a to vše promítnuté do lidských vztahů.

A nakonec jsem prošla koučovacím výcvikem u Magdaleny Vokáčové, který mě ještě čeká dokončit.

Myslím, že na člověka je třeba se dívat celostně, na všech úrovních najednou - fyzické, emoční, mentální, psychické a duchovní. Při koučování a poradenství se vždy na klienta dívám tímto celostním způsobem, protože jsem přesvědčená, že jen tak jej mohu skutečně podpořit a nezavést do ještě většího zmatku :)