TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Sedmidenní Neera detox kúra

Potřebujete: 1 litr Neera sirupu, Bioinformační bylinnou tinkturu 20ml, tablety Triphala Plus, epsomskou sůl 200gkayenský pepř případně Pippali, cca 20 citrónů (nebo cca 30 limetek) a 7 lžiček mořské soli

  neera-komplet-7dny.jpg    citróny.jpg   lžička soli.jpg

                

Kúru začněte tabletami Triphala Plus - dvě tablety zapít večer před spaním. Odlehčete stravu - co nejméně živočišných produktů, co nejvíce zeleniny, ovoce a zrnin (rýže, jáhly, pohanka, quinoa....). Takto pokračujte 14 dní.

Po 14 dnech vynechte veškerou pevnou stravu a začněte pít nápoj Neera, čistou vodu, bylinkové čaje a večer stále pokračujte před spaním s dvěma tabletami Triphala plus. Ráno nezapomínejte na slanou vodu.

Dalších sedm dní je postup následující:

  1. Ráno jako první sklenka teplé slané vody - lžička kuchyňské soli do cca 2dcl teplé vody - vypít.
  2. Zacvičit si  cviky pro vyprazdňování
  3. Namíchat Nápoj Neera do práce: 1dcl Neera sirupu s Doplňkem, 1dcl čerstvě vymačkané citronové šťávy, špetička kayenského pepře, zředit vodou například do 1,5l PET lahve. Nápoj můžete vodou libovolně ředit.
  4. Nápoj Neera popíjet průběžně. Prokládat pitím čisté vody. Můžete si dát též nějaký čaj neobsahující thein a NE ovocný pro změnu chuti. Slabý mátový čaj pomůže eliminovat případný zápach z úst.
  5. Odpoledne namíchat další várku Neera nápoje: 0,5dcl Neera sirupu s Doplňkem, 0,5dcl čerstvě vymačkané citronové šťávy, špetička kayenského pepře, zředit vodou libovolně, aby chutnalo.
  6. Před spaním zapít 2 ¨tablety Triphala plus.

Cca čtvrtý den si dejte koupel v epsomské soli - celé balení do jedné vany. Zrelaxujte. Můžete si přidat čistou levandulovou nebo jinou oblíbenou bylinnou esenci.

                                             vanaspa.jpg.jpg

Můžete si vybrat mezi kayenským a dlouhým pepřem do Neera nápoje nebo je můžete střídat. Vyzkoušejte, co vám chutná a vyhovuje nejlépe.

Stejně tak můžete místo citrónové šťávy do Neera nápoje vyzkoušet šťávu limetkovou.

Neera sirup Vám vystačí na sedm dní. Osmý den si dejte čerstvě vymačkané ovocné nebo ovocnozeleninové šťávy. Nejlepší je pomerančová šťáva, má dostatek cukrů a je dobře stravitelná. Můžete zkombinovat s dalším ovocem, ale pomeranč by měl být základ. Ze zeleniny je dobré přidat mrkev. Vypít ji můžete kolik chcete, kolik Vám udělá dobře a zasytí (bude to cca 1-2litry). V chladném počasí si můžete uvařit zeleninovou polévku s trochou soli - hodně zeleniny, nejlépe kořenové, dobře uvařit a rozmixovat. Vychutnávejte chuť ovoce a zeleniny, vynechte všechny ochucovací prostředky. Stále pokračujte s tabletami Triphala Plus před spaním.

Devátý den opět to samé co osmý den a můžete v poledne přidat trochu rýže.

Desátý den si již k obědu dejte vařenou zeleninu s rýží, k večeři můžete přidat již něco malého bílkovinného - trochu sýra, vajíčko, kousek libového masa apod a čerstvou zeleninu.

S tabletami Triphala Plus pokračujte večer před spaním až do spotřebování balení.

Od jedenáctého dne již můžete začít normálně jíst. Doporučujeme přidat Laktobacily (doporučujeme nějaké kvalitní, které zaručují minimálně 100biliónů bakterií CFU na kapsli). Trávení se detoxikací pročistí, ale mikroflóru je potřeba obnovit, většina z nás ji má hodně zdecimovanou.