TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Vznik, vývoj a současnost


Neera sirup

Neera detox kúra se vyvinula z tzv. „Citrónové diety“, kterou pro své pacienty vymyslel naturopat Stanley Burroughs ve 40.letech 20. století. Pomáhal s ní pacientům s žaludečními vředy a jinými trávicími problémy. 

Javorový sirup používaný v této dietě ale zdaleka neobsahuje dostatek minerálů a stopových prvků potřebných během Neera kúry. Je důležitý jako zdroj velmi dobře vstřebatelné glukózy, jejíž forma je téměř totožná s tou, která koluje v naší krvi.

Aby měl sirup vše potřebné a kúra byla skutečně harmonizující, hledalo několik lékařů zabývajících se ájurvédou a přírodní léčbou alternativu. Jako ideální se ukázaly palmové sirupy z jihovýchodní Asie, které ájurvédští lékaři na Sri Lance a v Indii využívají ve své praxi. Vytvořili tak Neera sirup, ideálně vyváženou směs javorového a čtyř druhů palmových sirupů.

V současnosti se přírodní stromový sirup Neera vyrábí ve Švýcarsku:
www.puris.ch


Neera Aktivátor

V posledních letech se naše prostředí radikálně mění díky novým používaným technologiím jako jsou internet, Wifi, mobilní signál, plasty, léky, genetické inženýrství.....Za posledních deset let je změna tak veliká - bohužel k horšímu - že osvědčené metody přestávají fungovat, dokonce i takové, které fungovaly tisíce let (třeba jako čínská medicína). Na Neera detox kúře se to projevilo tak, že přibývá lidí, kterým nedělá dobře tzv. na žaludek - zvrací, je jim špatně, nebo mají migrény, nebo se objevují jiné problémy. Navíc přibývá případů, kdy lidé prostě nemůžou zhubnout. To se nedělo, když jsme v roce 2008 s Neera detox kúrou v Čechách začínali. První dva tři roky nebyl ani jeden případ, kdy by bylo z Neery někomu špatně. Teď je to podle mého odhadu ze zpětných vazeb cca jeden ze tří (který hlásí alespoň jeden z výše zmíněných problémů). Ten skok je obrovský.

Naštěstí máme kontakt na člověka, který velice úspěšně pracuje s vlivem novodobých technologií na zdraví a dokáže jejich vliv výrazně zmírnit. Tak vznikl Neera Aktivátor. Neera sirup díky němu získá informaci pro tělo, jak se s těmito vlivy snáze vypořádat. Bylinky použité v něm jsou pouze nosiči této informace. Neera sirup s Neera Aktivátorem je proto výrazně vyšší kvality než samotný Neera sirup.