TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou nebo emailem info@darzprirody.cz a na telefonu 739454045.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. eshop

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: po domluvě telefonem nebo emailem

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněni a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Nápoj Neera

Základní návod pro namíchání dvou litrů Neera nápoje:

1,5dcl Neera sirupu
1,5dcl čerstvě vymačkané citrónové šťávy
špetka kayenského pepře
1,7l čisté vody

Postup míchání nápoje:

Neera sirup, pak kayenský pepř - ten zalít citrónovou šťávou (lépe se z něj uvolní žádané látky a nebude plavat na povrchu a dráždit ke kašli) a nakonec doplnit vodou. Množství citrónové šťávy i vody si můžete upravovat podle chuti tak, aby Vám nápoj chutnal. V chladných dnech je lepší vlažná až teplá voda.


Neera přírodní stromový sirup

Přírodní stromový sirup Neera je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga, kokosové palmy, palmy nipah a palmy kitul a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmové sirupy zajišťují bohatý přísun minerálů a stopových prvků.


Neera Aktivátor

Neera Aktivátor je speciálně připravený český bylinný extrakt. Extrakt je určen pro použití pouze s produktem Neera. Přimíchání Aktivátoru do Neera sirupu pomáhá zlepšit stav střevního traktu, jater, sleziny a slinivky. Díky tomu je tělo daleko lépe a efektivněji schopno se detoxikovat. S použitím Aktivátoru má Neera silnější antioxidační účinky.

Neera Detox kúra ve spojení s Aktivátorem pomáhá rovněž s velkým problémem dneška, s tzv. "Pšeničným břichem". Pšeničné břicho vzniká usazováním balastního tuku v oblasti břicha, zadku, stehen a brady kvůli konzumaci přešlechtěné nebo geneticky modifikované pšenice. Náš organizmus takovou pšenici neumí strávit, vyprodukuje toxiny, které obalí balastním tukem a uloží je převážně okolo břicha.

Extrakt je vyroben macerováním, luhováním a varem několika různých bylin po různou dobu a v různém množství a sledu. Pro firmu DAR Z PŘÍRODY, s.r.o. vyrábí český výrobce Divine Way na základě Kvantové technologie pana Ing. Vladislava Trávníčka.

Použití:

Nalijete celou lahvičku do plechovky se sirupem Neera (20ml do 1litru, 10ml do 0,5litru) a následně připravíte Neera Nápoj dle obvyklého postupu.

Složení:

Chanca piedra nať, meduňka nať, ostropestřec, mariánský plod, řepík nať, voda z lázeňského pramene, lékařský líh.


Citrónová šťáva

Citrónová šťáva je po tisíciletí používaná pro své léčebné účinky. Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. Citrónová šťáva je také zdrojem velkého množství antioxidantů, vitamínu C a enzymů.


Limetková šťáva

Citrónovou šťávu můžete nahradit šťávou z limetky. Je více alkalizující a vhodnější. Kvůli vysoké ceně jsou doporučovány citróny.


Kayenský pepř

Kayenský pepř je významný metabolizant. Zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy.


Pippali Dlouhý pepř

Speciální druh pepře zvaný dlouhý neboli Pippali.

Účinky podle ajurvédské medicíny:

  • mocně posiluje trávicí oheň Agní a dýchací soustavu
  • odstraňuje ámu (toxiny)
  • mléčný odvar může pomoct při chronických degenerativních plicních chorobách například astma
  • působí jako afrodiziakum
  • používá se při nemocech sleziny, zejména při zvětšení sleziny a bolestech břicha
  • vhodný je také při poruchách trávení, dodává chuť k jídlu
  • posiluje krvetvorbu, používá se u anémie i jiných krevních poruch
  • používá se na chronickou horečku
  • v kombinaci s medem pomáhá při kašli, dechových obtížích a horečce, chorobách srdce a posiluje a vitalizuje organismus

Způsob užití:

Při Neera detox kúře přidejte do nápoje až 1/2 lžičky dlouhého pepře.


Čistá voda

Voda je velmi důležitou součástí Nápoje Neera. Dopravuje všechny výživné látky do organismu a poté odplavuje uvolněné toxiny. Voda je nositelem informace. S vodou můžete kouzlit, jelikož velmi snadno přebírá informaci, která je do ní vložena a předává ji našemu organismu.


Triphala

Triphala Plus Bio od Maharishi Ayurveda kombinuje nejlepší vlastnosti v nutričním doplňku s vysokou reputací. Triphala je výživná a podporuje formování Ojas, základní a nejjemnější energie v našem těle, kterou získáváme při narození a průběhu života ji postupně ztrácím, ale můžeme ji také znovu obnovovat. Ojas podporuje dlouhověkost, fyzickou sílu, atraktivní vzhled a štěstí. Zároveň redukuje "ámu" neboli nestrávené zbytky potravy, které se hromadí v těle ve formě toxinů a jedů. Extrakt z růže působí příznivě a harmonizačně na psychiku.

Při Neera detox kúře pomáhá rozhýbat střeva a vyloučit usazené zbytky v nich.Epsomská sůl

Přibližně čtvrtý den kúry je vhodná doba na koupel s Epsomskou solí. Stačí 200g sáček na vanu. Hořčík v epsomské soli se pokožkou vstřebává do těla a působí relaxačně a detoxikačně.

Epsomskou sůl je možno použít i jako projímadlo, pokud nezafunguje ani Triphala ani cvičení a slaná voda. Pokud se ani druhý či třetí den nevyprázdníte, dejte si zarovnanou čajovou lžičku do teplé vody a ráno vypijte jako první. Počítejte s tím, že pravděpodobně pak nějakou dobu budete potřebovat mít toaletu při ruce ;) Použijte takto jednou, maximálně dvakrát.