TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou a na této stránce v chatovém okénku.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

O nás

Náš tým - můžete se s námi poradit o všem, co se týká Neera detox kúry, v Čechách máme nejvíce zkušeností již od roku 2009.
Každý z nás je Vám též schopen nabídnout další služby terapeutické, koučovací i poradenské:


Jarmila Suvelee Švadlenková Jarmila Švadlenková – terapeut, kouč, poradenství k Neera detox kúře

Věnuji se provádění detoxikací Neera detox kúrou již od roku 2009, kdy jsem ji začala dovážet do Čech, tehdy ještě pod jinou firmou. Od té doby jsem získala s ní mnoho zkušeností od klientů, svých, od terapeutů, kteří s Neera kúrou pracují, i od lékařů a také od lékařky, která byla u zrodu Neera kúry. Mám základy čínské medicíny (studium na TCM Bohemia a u terapeuta Dušana Tomka z Brna), ájurvédy (kurzy u Petra Pletichy, spolupráce s Everest Ajurvéda s.r.o.) a prošla jsem tříletým celostním terapeutickým výcvikem MUDr. Soni Hájkové. Všechny tyto znalosti uplatňuji v poradenství při detoxikační kúře Neera.

Dále jsem prošla výcvikem Heart IQ small group facilitator u Christiana Pankhursta, kde jsem nahlédla do fungování komunit a skupinových dynamik, také jsem u něj prošla výcvikem koučování partnerů - nejmenší skupina jsou dva :). Zde jsem pochopila, jak funguje lidská psychika, traumata, emoce, a to vše promítnuté do lidských vztahů.

A nakonec jsem prošla koučovacím výcvikem u Magdaleny Vokáčové, který mě ještě čeká dokončit.

Myslím, že na člověka je třeba se dívat celostně, na všech úrovních najednou - fyzické, emoční, mentální, psychické a duchovní. Při koučování a poradenství se vždy na klienta dívám tímto celostním způsobem, protože jsem přesvědčená, že jen tak jej mohu skutečně podpořit a nezavést do ještě většího zmatku :)


Hana Homsi Hana Homsi – poradkyně a terapeutka, momentálně na mateřské :)
Jako správný idealista a humanista jsem vystudovala bakalářský program Studium humanitních věd a dále pak podstoupila navazující magisterský program Studium občanského sektoru na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Během vysokoškolských studií jsem absolvovala certifikovaný program Psychologie zdraví pod vedením doc. Václava Břicháčka a tak jsem se ve své odbornosti začala profilovat k holistickému přístupu k lidem a životu. V roce 2014 jsem dokončila cyklus tříletého profesionálního terapeutického výcviku „Školy přírodní léčby“ pod vedením MUDr. Soni Hájkové.

S Jarmilou se znám již několik let a když mě oslovila s nabídkou spolupráce, neváhala jsem. V současnosti jsem na mateřské dovolené, ale příležitostně se stále věnuji webu, vzdělávání našich klientů a poradenství. Osobně se cítím jako průvodce, důvěrník a svědek rozmanitosti vývoje lidí na jejich životní cestě, ať už při interakci ryze individuální nebo skupinové. Cením si nade vše opravdového a spontánního chování a proto je i mým záměrem posilovat prostředí důvěry a bezpečí. Život mezi lidmi je pro mě jako odemykání truhel skrývajících netušené poklady.

Roman.jpg Roman Drechsler - terapeut, kouč

Mám za sebou kurzy o Bachových esencích, neurolingvistickém programování, metody RUŠ, šamanské semináře a metody ONT ( odstranění negativních témat ). V současnosti se zabývám právě šamankým léčením, terapiemi ONT, které vylaďují negativní vzpomínky na buněčné úrovni a endogenním dýcháním, které výborně podporuje detoxikační proces, potlačuje pocit hladu a vede k postupnému uzdravení na fyzické úrovni. Tyto terapie poskytuji také klientům. Rád s Vámi proberu a poradím vše ohledně zdraví i osobně přímo v obchůdku v Bohnicích, kde mě najdete každý pracovní den od 10 do 17 hodin, po domluvě i v jiné časy. Baví mě objevovat nové způsoby, jak pomoci sobě i druhým žít spokojenější a naplněnější život. A nejraději si s lidmi prostě povídám :)