TOPICS
Služby

Poradenství k Neera detox kúře poskytujeme zdarma online na FB  skupině Očista Neera detox kúrou a na této stránce v chatovém okénku.

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Telefon:
+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Co je Neera Detox kúra?

Neera Detox intro


Neera detox kúra je prověřený detoxikační program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví. Obsahuje pouze přírodní složky, žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty. Tato detoxikační kúra je naprosto bezpečná, pokud se provádí podle návodu:

  • vynecháme veškeré jídlo
  • pouze pijeme:
    • Nápoj Neera
    • čistou vodu
    • slabé, jednodruhové bylinné čaje (máta, meduňka, heřmánek...) a čaj Sobača
    • a ráno teplou slanou vodu.

Každý den večer doporučujeme zapít dvě kapsle Triphala - je důležité, aby střeva se vyprázdnila, to znamená každý den musí něco ze střev odejít. Triphala podporuje pravidelné vyprázdnění a zároveň podpoří a zharmonizuje celý trávicí systém. Také napomůže detoxikaci.

NEERA® detox kúra očistí nejen Váš trávicí systém, ale též ledviny, játra, kůži, pleťa lymfu. Neera detox kúra je několikadenní program, během kterého pijete pouze lahodný Nápoj NEERA®, čistou vodu a bylinné čaje.
Je založený na ájurvédských principech, které určují délku a průběh kúry.
NEERA® detox kúra poskytne Vašemu organismu prostor a podporu k důkladné očistě.
Vynecháním pevné stravy tělo dostane prostor zaměřit všechny své síly místo trávení na očistu a Nápoj NEERA® mu poskytne podporu v podobě dobře vstřebatelné energie a dalších složek podporujících uvolnění toxinů.

Hubnutí je součástí detoxikace - velká část nadváhy bývají nahromaděné toxiny a nestravitelné části potravy. Tento náklad odchází během NEERA® detox kúry z těla ven. Může to být 3-5kg během týdenní NEERA® kúry!